Nové album večernice

koupit2

BALÍČEK 1/ 2/ 3

Jedná se o balíček 1, tedy o 2 trika pánské či dámské dle výběru a cd "Večernice~Proplouváš". PROSÍME O UPŘESNĚNÍ VELIKOSTÍ A BARVY TRIČEK DO POZNÁMKY! (Dámské S,M,L; Pánské S,M,L,XL) DAMSKÉ ČERVENÉ ČI MODRÉ, PÁNSKÉ ČERVENÉ ČI ŠEDÉ.

CENA 650 Kč
KOUPIT

 

BALÍČEK 5

Jedná se o balíček 1, tedy o triko dámské dle výběru a cd "Večernice~Proplouváš". PROSÍME O UPŘESNĚNÍ VELIKOSTÍ A BARVY TRIČEK DO POZNÁMKY! (Dámské S,M,L; Pánské S,M,L,XL) DAMSKÉ ČERVENÉ ČI MODRÉ, PÁNSKÉ ČERVENÉ ČI ŠEDÉ.

CENA 450 Kč
KOUPIT

 

BALÍČEK 4

Jedná se o balíček 4, tedy o triko pánské dle výběru a cd "Večernice~Proplouváš". PROSÍME O UPŘESNĚNÍ VELIKOSTÍ A BARVY TRIČEK DO POZNÁMKY! (Dámské S,M,L; Pánské S,M,L,XL) DAMSKÉ ČERVENÉ ČI MODRÉ, PÁNSKÉ ČERVENÉ ČI ŠEDÉ.

CENA 450 Kč
KOUPIT

 

BALÍČEK 7

Jedná se o balíček 7, tedy o 2 trika "Večernice~Proplouváš" dámské dle výběru. PROSÍME O UPŘESNĚNÍ VELIKOSTÍ A BARVY TRIČEK DO POZNÁMKY! (Dámské S,M,L; Pánské S,M,L,XL) DAMSKÉ ČERVENÉ ČI MODRÉ, PÁNSKÉ ČERVENÉ ČI ŠEDÉ.

CENA 450 Kč
KOUPIT

 

BALÍČEK 6

Jedná se o balíček 6, tedy o 2 trika "Večernice~Proplouváš" pánská dle výběru. PROSÍME O UPŘESNĚNÍ VELIKOSTÍ A BARVY TRIČEK DO POZNÁMKY! (Dámské S,M,L; Pánské S,M,L,XL) DAMSKÉ ČERVENÉ ČI MODRÉ, PÁNSKÉ ČERVENÉ ČI ŠEDÉ.

CENA 450 Kč
KOUPIT

 

 

Copyright 2014 Morgue Son | Programming Aleš Matěj | Design Mira Indra | Foto Simona Saeverud Bezdekova